Gymnázium Vítězslava Nováka

Orientační běh v Chotovinách u Tábora

Dne 15. května 2024 jsme se zúčastnili orientačního běhu v Chotovinách u Tábora, kde naši studenti dosáhli skvělých výsledků. V závodě soutěžily jak mladší ročníky víceletého gymnázia, tak i starší studenti středních škol.

Naši mladší závodníci z víceletého gymnázia obsadili celkové třetí místo v konkurenci devíti škol. Mezi jednotlivci se umístili Radka Komárková na 1. místě, Marie Pobudová na 2. místě (obě v kategorii D7), Antonín Beran na 1. místě (kategorie H7), Tadeáš Rychtárik na 3. místě a Šimon Kopenec na 6. místě (oba v kategorii H9).

Starší závodníci ze střední školy se umístili také na třetím místě v konkurenci pěti škol. Mezi nimi zazářili Anna Kopencová na 4. místě (kategorie DS), Cyril Blažek na 2. místě a Tomáš Parkan na 3. místě (oba v kategorii HS). V kategorii DS si orientační běh poprvé vyzkoušely Anežka Tetourová (11. místo) a Magda Pudilová (12. místo).

Děkujeme panu učiteli Jarčevskému, který nás na tuto akci doprovázel, a gratulujeme všem našim úspěšným závodníkům!