Gymnázium Vítězslava Nováka

Zájezd do Anglie 3.A

Ve dnech 3. až 9. března se naše třída 3.A s učiteli Ondřejem Kazdou a Annou Šubrtovou zúčastnili zájezdu do Anglie. Byl to nezapomenutelný zážitek.

Zájezd do Anglie 3.A

Ubytováni jsme byli v hostitelských rodinách v malebném městečku Hastings a ponořili jsme se do jeho historie a kultury. V dopoledním hodinách jsme navštěvovali jazykovou školu, naše učebny angličtiny v hotelu byly skvělým doplňkem návštěvy Anglie a odpoledne jsme navštěvovali anglická historická místa, jako například útesy Seven Sisters. Procházka v deštivém počasí kolem majestátních křídových útesů podél pobřeží byla dechberoucí. Výlet do Brightonu a návštěva Brighton i360 byl úžasný zážitek, který nám přinesl nekonečný výhled na překrásné město a pobřeží. Brighton i360 je 162 metrů vysoká rozhledna nacházející se na pobřeží Brightonu a nabízí návštěvníkům panoramatický výhled na město a Lamanšský průliv. Navštívili jsme také kouzelné městečko Rye, které jsme si užili se západem slunce a dozvěděli jsme se spoustu informací o bitvě u Hastings při návštěvě Battle Abbey. Poslední den jsme se vydali do Londýna, kde jsme poznali skvělou atmosféru hlavního města. Navštívili jsme spoustu slavných míst a památek jako například Buckinnghamský palác, Big Ben, Trafalgar square a projeli jsme se lodí po řece Temži odkud jsme viděli Tower Bridge nebo London Eye. 

 Náš výlet se velmi vydařil, obešel se bez jakýchkoliv problémů a sblížil nás jako kolektiv. Měli jsme skvělé učitele, kteří nám ukázali krásy Anglie a doufáme, že brzy opět vyrazíme na podobný výlet, byla to pro celou třídu skvělá zkušenost.

 

Za třídu 3.A Tina Princová, Lucie Pavlíková a Kateřina Čermáková

 

Studium

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout