Gymnázium Vítězslava Nováka

Nacházíte se zde: Úvodní stránka / O škole / Spolek GVN

Spolek GVN

Co je Spolek a jeho poslání?

Spolek pro rozvoj GVN působí na gymnáziu již několik let a pomáhá s realizací aktivit, které nemohou být financovány přímo z rozpočtu školy. Posláním spolku je podporovat zájmy studentů, zlepšovat podmínky pro jejich rozvoj a vytvářet materiální a finanční podporu při vzdělávacím procesu a zájmových aktivitách v rámci školy. Veškeré informace a dokumenty lze najít na webových stránkách školy.

Spolek se opírá o členskou základnu rodičů studentů školy. Komunikace probíhá elektronicky a zapojení do aktivit je dobrovolné. Velmi vítáme jakékoliv návrhy či připomínky, které je možné zaslat e-mailem na adresu spolek@gvn.cz.

 

Co se podařilo financovat?

V loňském roce bylo podpořeno zakoupení učební pomůcky do hodin fyziky LQ-MINI LabQuest Mini.

Dále byli odměněni nadaní studenti, přispěno na dopravu na sportovně turistické kurzy na Šumavu a cestu do Santiaga v rámci DofE.

Dále byly podpořeny semináře o psychickém zdraví pro 3. ročníky a tradičně Majáles.

V letošním školním roce se podpora spolku zaměřila na novou grantovou soutěž o finanční podporu projektů "Podejte si grant!".

Dále budou podpořeni nadaní studenti, pěvecký sbor Zanoty a další aktivity dle požadavků a návrhů školy.

 

I malá pomoc udělá moc

Milí rodiče studentů GVN,

rády bychom se vám představily jako nové členky výboru Spolku pro rozvoj GVN.

Navazujeme na skvělou práci bývalých členů pod vedením Ing. Vladimíra Noska. Rády bychom i nadále pokračovaly v pomáhání a podpoře studentů, studentek a vyučujících tam, kde škola ze svého rozpočtu nemůže. Chceme přinášet i nové nápady, které by motivovaly jednotlivé třídy a skupiny studentů k zapojení (např. vyhlašováním grantů na projekty, které děti samy chtějí). Plánujeme zapojení do projektu Experti do škol, realizaci přednášek na téma etikety, první pomoci či lidských práv. Rády bychom také zahájily spolupráci s bývalými absolventy školy, kteří by dětem mohly předat mnoho zkušeností a motivace.

K tomu všemu ale potřebujeme finance.

Zvažte prosím, pokud jste tak již neučinili, členství ve Spolku či finanční dar. Členský příspěvek činí 300 Kč za studenta (150 Kč za každého dalšího sourozence) na školní rok.

Číslo transparentního účtu je 598 106 0379/0800 (do poznámky prosím uveďte jméno žáka, třídu a kontaktní e-mail na Vás).

Na činnost spolku či konkrétní aktivity je možné přispět rovněž darem, kdy lze vystavit darovací smlouvu pro započtení částky v daňovém přiznání. Účet Spolku je veden jako transparentní a kdykoliv do něj lze na internetu nahlédnout.

Za spolek GVN, Mgr. Kateřina Pobudová, Ing. Nela Kukačková, MUDr. Denisa Veselá

 

Kontakty

Spolek pro rozvoj GVN  Jindřichův Hradec

IČO 070 42 132

Husova 333/ II
377 15 Jindřichův Hradec

Číslo účtu: 5981060379/0800

Účet je veden jako transparentní.

nahlédnout do účtu

Email: spolek@gvn.cz

Datová schránka: k4n9hhb

Veřejný rejstřík a Sbírka listin zde

Rada spolku: Mgr. Kateřina Pobudová / předsedkyně /, Ing. Nela Kukačková Svěráková / místopředsedkyně /, MUDr. Denisa Veselá / členka /

Datum vzniku spolku: 5.5. 2018

 

 

Výsledky grantové soutěže

Výsledky grantové soutěže

Už známe výsledky! V letošním prvním ročníku grantové soutěže jste nám předali celkem 8 velmi nápaditých a výborných žádostí.

 Celý článek
Podejte si grant!

Podejte si grant!

Spolek pro rozvoj GVN vyhlašuje grantovou soutěž o finanční dotaci pro jednotlivé třídy.
Žádost je třeba vyplnit elektronicky či písemně a zaslat na email spolek@gvn.cz
nejpozději do 9. 2. 2024.

 Celý článek

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout