Gymnázium Vítězslava Nováka

Školní pokladna

Přihlašte se na:

online školní pokladna

 

Školní program – návod pro rodiče

1. Registrace do Školního programu

Před registrací:

Pokud jste již registrováni a potřebujete registraci i na jiné škole – není třeba se registrovat znova – napište na email podpora@skolniprogram.cz – jméno rodiče + jméno dítěte + škola, nové dítě připojíme

Školní program je plně funkční v klasických stolních PC a v prohlížeči Chrome, který lze zdarma stáhnout zde https://www.google.com/intl/cs/chrome/

Pokud se Vám nedaří spustit Školní program v zaměstnání, je to omezením na firemní síti. Registraci doporučujeme provést na domácím počítači, kde nejsou žádná omezení. Případně můžete k registraci využít počítač ve Vaší škole.

 

Registrace:

1.  Na webu Vaší školy vyhledáte a prokliknete záložku Školní program, popřípadě https://www.skolniprogram.cz/login

 

2. Po kliknutí na Registrace můžete využít registraci přes Vaše již existující účty a to Facebook, Google, Microsoft Live, nebo pro registraci bez využití výše uvedených služeb.

 

3. Jako první uvedete ID Vaší školy (60816767) a po zobrazení školy pokračujete kliknutím na Vybrat.

Dále vyplníte formulář (v případě registrace přes Facebook, Google, Microsoft Live je již vyplněno jméno a email) a potvrdíte proklikem na Zaregistrovat.

Pokračujte pak dle dalších instrukcí. Vyplňte uvedené údaje včetně všech Vašich dětí - nezapomeňte na sourozence! Dále potvrďte tlačítkem zaregistrovat.

 

(Pokud máte dítě i na jiné škole, kde se využívá Školní program, dejte o tom info na podpora@skolniprogram.cz, dítě Vám bude připojeno externě!) Objeví se: Děkujeme Vám za registraci. (Byl Vám zaslán email). Držte se instrukcí v emailu a registraci dokončete. Počkejte na schválení registrace třídním učitelem. Informace o schválení Vám bude zaslána emailem.

 

4. Přihlaste se na stejné stránce, kde jste prováděli registraci zadáním registrovaného emailu a hesla a nebo přes Facebook, Google, Microsoft Live.

 

5. Nyní máte Školní program plně k dispozici, stačí se vždy přihlásit Vámi zaregistrovaným emailem a heslem a můžete aplikaci využívat. Pokud zapomenete heslo, vyžádejte si standardní zaslání prostřednictvím přihlašovací stránky pod položkou Zapomenuté heslo. Musíte však uvést registrovaný mail.

 

6. V případě dotazů se obracejte na třídního učitele.

 

 

2. Moduly Školního programu:

Škola může mít všechny, nebo jen některé z modulů, které Školní program nabízí:

Pokladna. Zobrazí se identifikační údaje pro platby záloh do školní online pokladny. O výši plateb Vás informuje třídní učitel. Na této stránce máte průběžně zobrazen přehled školních akcí a tomu odpovídající výpis z plateb. Vše probíhá bezhotovostně a přehledně. Podrobný návod naleznete v záložce ŠP – Pokladna.

 

 

Kontakt na podporu:

Při problémech s registrací, přihlášením, zasláním záloh na pokladnu, prosím kontaktujte naši podporu:

podpora@skolniprogram.cz

tel: 731 303 265

Servis

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout