Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Horní menu / Kontakty

Personální zajištění, konzultační hodiny, telefonní linky do kabinetů

Seznam učitelů pro školní rok 2020/2021


1. Mgr. Radka Běhalová ČJ, Lat behalova@gvn.cz
2. Mgr.  Sylva Bernátová M bernatova@gvn.cz
3. Mgr.  Václav  Beneda M beneda@gvn.cz
4. Mgr. Nikola Bílá Psycholožka bila@gvn.cz
5. PhDr. Jana  Burianová AJ, D, RJ burianova@gvn.cz
6. Mgr. Stanislav Fiedler M, TV fiedler@gvn.cz
7. Mgr.  Libuše Flídrová ČJ, NJ flidrova@gvn.cz
8. RNDr. Hana Hančová Ch, Bi hancova@gvn.cz
9. Mgr. Lucie Hrůšová F, M hrusova@gvn.cz
10. PaedDr. Pavel Jarčevský ČJ, TV jarcevsky@gvn.cz
11. Mgr. Hana Jiráková ŠJ jirakova@gvn.cz
12. Mgr. Jakub Jirsa Bi, Z jirsa@gvn.cz
13. Mgr. Milan Kadlec AJ, D kadlec@gvn.cz
14. Mgr.  Sylva Kalenská Ch, Bi kalenska@gvn.cz
15. Mgr. Jakub Kára ČJ kara@gvn.cz
16. Mgr. Ondřej Kazda AJ kazda@gvn.cz
17. Mgr.  Jana  Kittová NJ kittova@gvn.cz
18. Mgr. Kristýna Kocarová Bi, Ch kocarova@gvn.cz
19. Mgr. Martina Kohoutová AJ, HV kohoutova@gvn.cz
20. Mgr. Lucie Kolaříková AJ, ZSV kolarikova@gvn.cz
21. Mgr. Petra Křížová NJ, AJ krizova@gvn.cz
22. Mgr. Alena Kubátová Hendrychová AJ kubatova@gvn.cz
23. Mgr. Martina Kubičková FJ, TV kubickova@gvn.cz
24. Mgr. Jan Mazanec zástupce ředitelky,M, F mazanec@gvn.cz
25. Mgr. Michaela Míková Bi, Ch mikova@gvn.cz
26. Mgr. Lenka Pavlatová TV pavlatova@gvn.cz
27. PhDr. Ivana Pečtová AJ, D pectova@gvn.cz
28. Ing. Radek Pelikán F, IVT pelikan@gvn.cz
29. Mgr. Libuše Petrů Z petru@gvn.cz
30. Mgr. Květa Pilná ČJ, HV pilna@gvn.cz
31. Mgr. Eva Pravdová M, F pravdova@gvn.cz
32. František Princ  - IVT princ@gvn.cz
33. Mgr. Radek Přerovský AJ prerovsky@gvn.cz
34. Mgr. Lenka Ratajová ČJ, NJ ratajova@gvn.cz
35. Mgr. Jaroslav Slanina ČJ, D slanina@gvn.cz
36. Mgr. Hana Šebková  ČJ, ZSV sebkova@gvn.cz
37. Mgr. Martina Valášková F, IVT valaskova@gvn.cz
38. Pavel Vavřík VV vavrik@gvn.cz
39. Mgr. Jitka Vendlová AJ, ZSV vendlova@gvn.cz
40. Mgr. Lenka Vetýšková ředitelka školy, ŠJ vetyskova@gvn.cz
41. Mgr. Martin Vondrášek M, F vondrasek@gvn.cz
42. Mgr. Ladislava Zadinová Z, TV zadinova@gvn.cz

e-mail upravte dle jména příslušného učitele: prijmeni@gvn.cz

Konzultační hodiny jsou možné kdykoliv po předchozí domluvě.

Využijte přímé telefonní linky do kabinetů

 

 

Kontakty