Gymnázium Vítězslava Nováka

Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Pro žáky / DofE

Cesta na bronzovou a stříbrnou ceremonii DofE

Naše cesta na bronzovou a stříbrnou ceremonii DofE do Českých Budějovic začala v úterý 20.2. 2024 na nádraží v Jindřichově Hradci, kde jsme se sešli o pár minut dříve, abychom si koupili jízdenky. Vlak odjížděl kolem deváté hodiny ráno, a tak jsme na nástupišti vyčkávali na jeho příjezd.

Po nastoupení do vlaku jsme se vydali do vagonu, kde jsme si zajistili místa a po asi hodinové jízdě jsme dorazili na nádraží v Českých Budějovicích. Z vlakového nádraží jsme se vydali pěšky směrem k centru města, kde se konala ceremonie. Po příchodu na místo konání jsme se zaregistrovali a připojili k ostatním účastníkům a vedoucím. Ceremonie probíhala ve slavnostním duchu, kde jsme byli oceněni za naše úspěchy v rámci programu. Na konci ceremonie jsme si užili připravený raut a zamířili zpět do Jindřichova Hradce, abychom stihli odpolední semináře.

Naši ocenění Dofáci: Maruška Benešová, Anička Kůrková a Áďa Potužníková z 6.A a Terka Adamová, Anička Janeková, Kája Kamenická, Jirka Kutil a Anička Slavíková ze 3.B.

Všem srdečně gratulujeme a doufáme, že budou ve svém rozvoji pokračovat i mimo program DofE!

Doprovod, text a foto: Martina Kubičková a Adam Píša

Pro žáky

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout