Gymnázium Vítězslava Nováka

Pryč ze židle

Společnost RUNCZECH vypsala sportovní výzvu pro školy "Pryč ze židle".  Soutěží se v počtu nasbíraných kilometrů pro školu. Účastnit se a věnovat své kilometry může úplně každý, takže vyzvěte svou rodinu, přátele, kamarády v oddílu, ať své naběhané kilometry věnují naší škole. Hraje se o 100 000,-Kč.

Přispět může kdokoliv, kdo uběhne nebo svižně ujde byť jen jeden kilometr. Nejde o to, jak rychle, ale kolik. Pomoci může tedy jakákoliv vzdálenost, kterou zaregistrujeme. 

V první fázi je potřeba si udělat registraci závodníka u Runczech  a pak už jen nahrávat své výkony. Vše je zdarma a při nahrávání výsledků je potřeba zadat kód naší školy - RPYGSDSMFNFX. (seznam škol s kódy najdete na stránkách při nahrávání výsledků)

Uděláme vše pro to, abychom naběhali/nachodili co nejvíc kilometrů? Jak by řekl náš bývalý kolega, atlet Vašek Tampír #nejsmezadnysalati takže, zvedněte se ze židle a věnujte své kilometry naší škole, protože my @jsmegvn. 

Těším se na spoustu naběhaných kilometrů.

Text: Martina Kubičková

Děkuji RunCzech za výzvu, ve které spatřuji smysl, a kterou podporuji. Svoje startovní číslo mám a poctivě nahrávám výsledky. Svoje kilometry věnuji našemu gymnáziu! Věřím, že na první místo máme!

Lenka Vetýšková, ředitelka školy

Aktivity

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout