Gymnázium Vítězslava Nováka

Autorské čtení

Ve středu 6. prosince ožilo odpolední podkroví gymnázia autorskou tvorbou. Celkem 11 autorů zde pod patronací paní učitelky Flídrové předvedlo svou literární i výtvarnou tvorbu. Hutná a hluboká témata byla provoněna čerstvým vánočním punčem a domácím perníkem. Velký dík a pochvala patří všem zúčastněným autorům, jakož i recitátorům a moderátorkám a také všem dalším členům organizačního týmu z řad 2.C. V neposlední řadě i paní ředitelce za její úvodní slova, kterými navodila příjemnou atmosféru.

Vít Zeman, Libuše Flídrová

 

Dojmy poté:

Opravdu výjimečný a silný zážitek. Jsem vděčná za to, že jsme vytvořili bezpečné prostředí, kde se nikdo nemusel bát sdílet svou tvorbu, sdílet kus sebe.

Je zajímavé, jak kolikrát „mrtvé“ tváře, které vídáme na chodbě, mají tak hluboké myšlenky. Nabyla jsem neskutečnou inspiraci a chuť do dalších dnů.

Dříve jsem chodila na recitační soutěže, ale když sám autor dokáže předvést své dílo tak, jak ho cítí on, bylo to pro mě úplně jiné.

Večer plný emocí, dojetí, uznání a pocitu bezpečí. Pocit, který nejde slovy vyjádřit, musíte si ho sami prožít. Slyšet práci mladých lidí, kteří našli odvahu sdílet své umění, a vidět, jak talentovaní lidé jsou okolo nás, vás neskutečně moc obohatí. A já děkuji a smekám všem, co to udělali.

Aktivity

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout