Gymnázium Vítězslava Nováka

Světový den poezie podruhé

„Světový den poezie“ podruhé

Ve čtvrtek  22. 6. 2023 se znovu uskutečnil projekt GVN, školy sítě ASP UNESCO, „Týden škol UNESCO“ na téma „Světový den poezie.“

Akce proběhla ve stejném módu jako 9. 5. 2023. Tentokrát naši žáci na pěti stanovištích přivítali nejen své mladší spolužáky ze čtyř tříd nižšího gymnázia, ale i žáky šesti tříd jindřichohradeckých ZŠ, pro které z časových důvodů nebylo místo v květnu.

Vzdělávacího programu se celkově zúčastnili žáci 22 tříd z Jindřichova Hradce a blízkého okolí. Všichni věříme, že program, který pro ně naši žáci připravili, byl pro ně přínosem.

Znovu bych chtěla poděkovat všem žákům a pedagogům GVN, kteří se na přípravě tohoto projektu podíleli a také těm žákům, kteří se ujali role průvodců.

Opakovaně také děkuji paní PhDr. J. Čechové, ředitelce Muzea fotografie a moderních obrazových médií, panu řediteli Muzea Jindřichohradecka PhDr. J. Pikalovi a panu Ing. Tomáši Dosbabovi, řediteli Městské knihovny v Jindřichově Hradci za jejich vstřícnost, díky níž jsme mohli náš projekt znovu uskutečnit v krásných prostorách těchto institucí.

H. H.

 

 

Aktivity

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout