GYMNÁZIUM VÍTĚZSLAVA NOVÁKA Jindřichův Hradec

Školní psycholog nově na gymnáziu

Od července 2019 lze využít služeb školní psycholožky Mgr. Nikoly Bílé. Pracovnu školní psycholožky naleznete v přístavbě ředitelské vily napojené na hlavní budou školy (napravo od hlavního vchodu do budovy). Přístup je možný jak vnitřkem budovy kolem sekretariátu po schodech dolů, tak zvenku. (zelená branka a zvonek). Bude k dispozici studentům, rodičům i pedagogům.

Osobní schůzku doporučujeme předem domluvit na telefonním čísle 604 858 745. K dispozici bude pravidelně každé pondělí, úterý a středu dopoledne.

Mgr. Nikola Bílá vystudovala jednooborovou psychologii na UK v Praze a speciální pedagogiku na UK v Praze. Absolvovala 6ti letý výcvik SUR v psychodynamicky a hlubině orientované psychoterapii, terapeutický výcvik ASTRA -DDP, zaměřený na diagnostiku a terapii attachmentu a další odborné kurzy. Má dlouholetou speciálně pedagogickou praxi na školách různého typu.

Školní psycholožka bude pracovat skupinově nebo individuálně na základě potřeb samotného studenta, třídy, či žádosti učitele a rodičů.

Obsah konzultací je důvěrný, jakékoli výstupy směrem ke škole nebo k jiným institucím jsou podávány pouze s výslovným souhlasem studenta a jeho zákonných zástupců.

« Zpět

Profil školy

Přijímací řízení

Kontakt

Rozvrh

Školní jídelna

Webmail

Novinky a plánované akce

Gymnázium Vítězslava Nováka

Jindřichův Hradec
Adresa: Husova 333/II
37701 Jindřichův Hradec
Telefon škola: 384 361 253
Telefon školní jídelna: 384 362 385
E-mail: sekretariat@gvn.cz

Partneři